Prečo nakupovať u nás?

 

Vitaj v našom e-shope, na mieste, kde sa kvalita, rýchlosť a zákaznícky servis stretávajú, aby ti poskytli najlepšiu možnú nakupovaciu skúsenosť. Od roku 2015 sme na trhu s dekoráciami a našim cieľom je urobiť tvoj domov krásnejším a pohodlnejším. Tu je niekoľko dôvodov, prečo sme tvojou najlepšou voľbou:

  • Rýchla expedícia: Vieme, ako je dôležité mať objednané produkty doma čo najskôr. Preto všetko, čo je "skladom - ihneď k odoslaniu", expedujeme do 24 hodín. O tom, že to nie sú len plané sľuby hovoria recenzie našich zákazníkov, ktoré si môžeš prečítať TU.

 

  • Obrovský výber: S ponukou viac ako 1000 produktov skladom, máš istotu, že u nás nájdeš presne to, čo hľadáš. Od najmenších dekoračných prvkov na auto alebo vypínač až po veľké a výrazné kúsky na stenu – u nás je všetko, čo potrebuješ pre dokonalý domov.

 

  • Doprava zdarma: Pre objednávky nad 40€ poskytujeme doručenie úplne zdarma. Výnimkou sú len naše čalúnené obklady, ktoré sú kvôli svojej veľkosti a váhe osobitnou kategóriou. Aj napriek tomu sa snažíme, aby boli náklady na doručenie čo najpriaznivejšie.

 

  • Spokojní zákazníci: Naša spokojná zákaznícka základňa, ktorá presahuje 50 000 ľudí v 4 krajinách EÚ, hovorí sama za seba. Tvoja dôvera a spokojnosť sú pre nás najvyššou prioritou.

 

  • Bezproblémové vrátenie: Ponúkame predĺženú dobu na vrátenie tovaru a to až 30 dní. Chceme, aby si bol/a s tvojím nákupom naozaj spokojný/á.

 

  • Predĺžená záruka: Na produkty PIPPER. EcoPrints™ poskytujeme exkluzívnu 5 ročnú záruku. Tvoja spokojnosť a dlhodobá radosť z našich výrobkov sú pre nás kľúčové.

 

  • Personalizácia: Umožňujeme ti pridať osobný dotyk k tvojim obľúbeným kúskom. Či už ide o personalizáciu existujúcej nálepky alebo vytvorenie úplne nového dizajnu na mieru, tvoja predstavivosť je jediným limitom.

 

  • PIPPER. Klub: Všetky zákazníkom, ktorí sa zaregistrujú do nášho vernostného programu ponúkame výhodné ceny na každý nákup až do výšky 7%. Viac si o našom vernostnom programe si prečítaš tu.

 

 

V našom e-shope ti neponúkame len produkty, ale sľubujeme skutočný zážitok – od momentu, kedy si niečo vyberieš, až po ten, kedy sa tvoj domov zmení v miesto plné radosti a pohody. Vďaka našim konkurenčným výhodám sme viac než len obchod – sme tvoj partner na ceste za krásnejším domovom.

 

❤️
PIPPER.