PIPPER. klub

 

 

Čo je PIPPER. klub?

Našich zákazníkov si vážime a preto ti ponúkame možnosť stať sa členom PIPPER. klubu. Stačí sa zaregistrovať v našom e-shope a automaticky získavaš percentuálnu zľavu na všetky naše produkty.

 

Ako sa dostanem do PIPPER. klubu?

Je to jednoduché, stačí sa len zaregistrovať! Vpravo hore klikni na ikonku panáčika, otvorí sa ti okno kde klikneš na možnosť "Nová registrácia", vypíšeš svoj e-mail a heslo (heslo pre overenie správnosti píšeš dva krát), klikneš na tlačítko "Registrovať" a je to. Po odoslaní registrácie ti príde e-mail s potvrdením a základnými informáciami. Teraz si už len vypíšeš svoje kontaktné údaje, doručovaciu a prípadne aj fakturačnú adresu, ktoré zostanú v tvojom profile uložené a pri vytváraní objednávky, ako registrovaný zákazník v PIPPER. klube, ich nebudeš musieť už nikdy vypisovať.

 

 Aké sú výhody PIPPER. klubu?

Na začiatok, každému, kto sa zaregistruje do PIPPER. klubu ponúkame zľavu 3% na všetky produkty v našom e-shope. Percentuálna zľava sa navyšuje tvojím obratom v našom e-shope. To znamená, že čím viac nakúpiš, tým väčšiu zľavu získaš. Ak svojím obratom dosiahneš hranicu 200€, výška tvojej zľavy bude 5%. Po dosiahnutí obratu 500€, bude výška tvojej zľavy 7%. Tieto zľavy sa sčítajú so všetkými ostanými zľavami až do maximálnej možnej výšky zľavy 35%. 

Okrem percentuálnej zľavy získavaš registráciou v PIPPER. klube aj ďalšie výhody. Budeme ťa prednostne informovať o našich nových produktoch, aktuálnych zľavách a novinkách. Taktiež získaš prístup k špeciálnym akciám iba pre členov PIPPER. klubu. 

Vo svojom klientskom centre (dostaneš sa do neho vždy kliknutím na ikonku panáčika vpravom hornom rohu) uvidíš všetky svoje objednávky, doklady, výšku tvojej aktuálnej zľavy, taktiež tu nájdeš produkty, ktoré si hodnotil/a alebo produkty, ku ktorým si napísal príspevok do diskusie. 

V sekcií "Moje objednávky" môžeš po kliknutí na odkaz sledovať zásielku so svojim objednaným tovarom.

 

Ako zistím, že mám percentuálnu zľavu?

Po registrácií a následnom prihlásení uvidíš všetky ceny v našom e-shope znížené o svoju percentuálnu zľavu. 

 

Dostanem zľavu aj keď sa do PIPPER. klubu registrujem pri vytváraní objednávky?

Áno aj v tomto prípade budeš zaradený/á do PIPPER. klubu. Ale ceny znížené o tvoju percentuálnu zľavu sa objavia až po dokončení aktuálnej objednávky a bude možné ju využiť až pri tvojej ďalšej objednávke.

 

3_1