🎄 Doručenie do Vianoc pre objednávky do 19.12.2023 🎁

Objav svet hračiek v PIPPER.

 

 

 

Vstúp do fascinujúceho sveta hračiek, kde ťa očakáva bohatá kolekcia hračiek, zorganizovaná do prehľadných kategórií zameraných na rôzne aspekty rozvoja tvojich detí. U nás nájdeš hračky, ktoré stimulujú myseľ, rozvíjajú fyzické zručnosti a podporujú sociálne interakcie. Ponúkame širokú škálu hračiek, ktoré rozprúdia kreativitu tvojich detí a poskytnú im hodiny vzdelávacej zábavy. Všetky naše hračky sú certifikované, vyrobené z kvalitného dreva z obnoviteľných zdrojov. Tu je podrobnejší pohľad na rozličné kategórie hračiek, ktoré u nás nájdeš, aby si mohol vybrať tie najlepšie pre svoje deti:

 

 IMG_0341 - kópia
PUZZLE - tlačítko
Rozvíjajú logické myslenie a zručnosti. Pre každého, kto má rád výzvy a hádanky. Puzzle sú viac ako len zábavou, sú skvelým spôsobom, ako posilňovať pozornosť, trpezlivosť a riešenie problémov. Ponúkajú rôzne úrovne zložitosti, takže si môžeš vybrať tie, ktoré sú pre tvoje dieťa výzvou, a postupne prechádzať na zložitejšie. Pre deti sú puzzle skvelým spôsobom, ako sa učiť novým zručnostiam a rozvíjať svoje učebné schopnosti, zatiaľ čo dospelí môžu využiť puzzle ako relaxačnú aktivitu alebo dokonca ako spôsob, ako posilniť svoje kognitívne funkcie.
 

 

 

Magnetické hračky magnetické hračky
Otvárajú dvere k svetu kreativity a fantázie, zatiaľ čo rozvíjajú motorické zručnosti.Obliekanie postavičiek a tvorba obrázkov na magnetickej podložke sú obmedzené len predstavivosťou tvojích detí. Magnetické divadlo deťom umožní rozprávať príbehy a vytvárať scény pripevňovaním rôznych predmetov na kovovú knihu. Pre tých, ktorí sú stále v pohybe, magnetické hry sú ideálnym spôsobom, ako si skrátiť čas počas cestovania, pričom zostávajú kompaktné a ľahko prenosné. Objav magický svet magnetických hračiek a nechaj kreativitu a predstavivosť svojich detí voľne lietať!

 

 

 
Spoločenské hry
spoločenské hry
Rozvíjajú sociálne zručnosti a učia o fair play. Spoločenské hry sú úžasným spôsobom, ako stráviť čas s rodinou a priateľmi. Učia deti, ako vyhrávať a prehrávať s gráciou, podporujú týmovú prácu, strategické myslenie a rozhodovacie zručnosti. Navyše, poskytujú bezpečné prostredie, kde môžeš vyskúšať nové stratégie a naučiť sa, ako riešiť problémy. A čo je najlepšie, spoločenské hry sú zábavné a poskytujú hodiny nekonečnej zábavy a smiechu.

 

 

Hry na profesie
hry na profesie
Pomáhajú tvojmu dieťaťu rozumieť rôznym povolaniam a rozvíjajú jeho predstavivosť. Hračky, ktoré napodobňujú rôzne profesie ako predavač, kuchár, hasič, doktor, záchranár, alebo domáci majster, umožňujú tvojmu dieťaťu vstúpiť do rôznych rolí a skúmať svet dospelých. Tieto hry rozvíjajú sociálne zručnosti, empatiu a porozumenie rôznym povolaniam a tiež ponúkajú možnosť vyjadriť sa a učiť sa novým zručnostiam. Je to zábavný a vzdelávací spôsob, ako objaviť rôzne kariérne možnosti a pochopiť, ako funguje svet okolo nás.

 

 

Motorické hračky
MOTORICKÉ HRAČKY
Rozvíjajú fyzické zručnosti a koordináciu očí a rúk tvojho dieťaťa. Tieto hračky sú navrhnuté tak, aby podporovali jemnú a hrubú motoriku, čo je kľúčové pre rozvoj v rannom veku. Pomáhajú s učením ako správne chytať veci, pohybovať sa a koordinovať pohyby. Zároveň poskytujú zábavu a učenie sa prostredníctvom hry, čo zvyšuje zručnosti a sebavedomie detí. Motorické hračky ako sú stavebnice, loptičky, alebo hračky na ťahanie a tlačenie, poskytujú bezpečný spôsob, ako deti môžu rozvíjať svoje fyzické schopnosti a učiť sa o svete okolo seba.

 

 

Zvukové hračky
HUDOBNÉ A ZVUKOVÉ HRAČKY
Podporujú hudobné a zvukové vnímanie tvojho dieťaťa. Či už je to xylofón, bubon, paličky, alebo gitara, tieto hračky rozvíjajú zmysl pre rytmus, melódiu a harmóniu, a zároveň podporujú kreatívny výraz. Tvoje dieťa môže experimentovať so zvukmi a hudbou, čo podporuje rozvoj sluchu a motorických zručností. Okrem toho tu nájdeš zvukové kocky a pexeso pre najmenších, ktoré rozvíjajú zvukové vnímanie a pamäť tvojho dieťaťa, zatiaľ čo ponúkajú hodiny zábavy a učenia.

 

 

Kreatívne sady a tvorenie 2
KREATÍVNE SADY A TVORENIE
Rozvíjajú kreativitu a manuálne zručnosti tvojho dieťaťa. Kreatívne sady pre tvorenie, ako sú sady na maľovanie, lepenie či výrobu šperkov, poskytujú tvojmu dieťaťu platformu, kde môže rozvíjať svoje umelecké a remeselné schopnosti. Tieto aktivity nielenže podporujú jemnú motoriku, ale aj rozvíjajú trpezlivosť, koncentráciu a schopnosť vyjadriť sa kreatívne. Taktiež môžu pomôcť v budovaní sebavedomia, keď dieťa dokončí a ukáže svoje vlastné diela. Je to skvelý spôsob, ako povzbudiť prirodzenú kreativitu a zvedavosť dieťaťa, zatiaľ čo sa učí novým zručnostiam a rozvíja svoje talenty.

 

 

Písmená a čísla
ČÍSLA A PÍSMENÁ
Podporujú predčítacie a matematické zručnosti dieťaťa. Drevené dosky v rôznych prevedeniach s číslami a písmenami, spolu s rôznymi inými prvkami, sú ideálnym spôsobom, ako zoznámiť tvoje dieťa s číslami a abecedou. Tieto hračky môžu pomôcť rozvíjať základné matematické a gramatické zručnosti, zatiaľ čo poskytujú vizuálnu a dotykovú stimuláciu. Pomáhajú deťom rozvíjať jeho poznávacie schopnosti, rozumieť číslam a písmenám, a pripravujú ich na budúce učebné úspechy. Je to zábavný a interaktívny spôsob, ako podporiť vzdelávanie dieťaťa už od útleho veku.

 

 

Bábiky
BÁBIKY
Rozvíjajú sociálne a emocionálne zručnosti tvojho dieťaťa. Domčeky pre bábiky, nábytok do domčekov a textilné bábiky sú skvelým spôsobom, ako povzbudiť tvoje dieťa k interakcii a empatii. Tieto hračky umožňujú tvojmu dieťaťu vytvárať vlastné príbehy a situácie, čo rozvíja jeho komunikačné zručnosti a porozumenie sociálnych interakcií. Sú tiež ideálne na rozvoj predstavivosti a kreativity, keď dieťa vytvára svoj vlastný malý svet pre svoje bábiky. Je to zábavný a vzdelávací spôsob, ako pomôcť deťom pochopiť a vyskúšať si rôzne sociálne a emocionálne situácie v bezpečnom a podporujúcom prostredí.

 

 

Autá, vlaky, lode a lietadlá
AUTÁ, LODE, LIETADLÁ A VLÁČIKY
Rozvíjajú motorické zručnosti a predstavivosť tvojho dieťaťa a ponúkajú nespočetné hodiny zábavy. Tieto miniatúrne dopravné prostriedky umožňujú deťom objavovať rôzne spôsoby pohybu a rozumieť základným princípom fyziky, zatiaľ čo sa hrajú. Nájdeš tu autíčka, lodičky, lietadlá a vláčiky, ktoré deti zavedú do sveta fantázie, kde môžu vytvárať vlastné dobrodružstvá. Taktiež podporujú rozvoj koordinácie ruky a oka a učia dieťa, ako spolupracovať s ostatnými, keď sa hrá s priateľmi. Je to skvelý spôsob, ako podporiť tvojho malého objaviteľa na jeho ceste poznávania sveta okolo seba.

 

 

Darčeky pre novorodencov
DARČEKY PRE NOVORODENCOV
Objav útulný svet darčekov pre novorodencov, kde nájdeš všetko od mäkkých dečiek, cez plyšáky - uspávačiky, míľnikové kocky, ponožky, až po cestovateľské sety. Tieto darčeky sú ideálne pre tvojho novorodenca alebo ako milé prekvapenie pre novopečených rodičov. Mäkké a pohodlné dečky poskytnú teplú náruč, zatiaľ čo plyšáky - uspávačiky prinesú úsmevy a sladké sny. Míľnikové kocky sú skvelým spôsobom, ako zachytiť a oslavovať rast a vývoj tvojho bábätka. Nezabudni pridať pár roztomilých ponožiek a praktický cestovateľský set pre pohodlné a štýlové výlety!

 

 

Každá kategória hračiek ponúka niečo jedinečné a zaručuje hodiny zábavy a učenia. Tak neváhajte a vyberte si z tejto neskutočnej ponuky hračiek práve pre vašich malých objaviteľov.